- strona główna
- projekt UE
- gminy związku
- Wykaz linii MKS
- cenniki
- rozkład jazdy
- Linia 108 Rzeszów - Niebylec - Gwoźnica
- Linia 200
- Linia 201 Bratkowice - Rzeszów
- Linia 202 Rzeszów - Medynia Głogowska
- Linia 203 Rzeszów - Lutoryż - Zarzecze
- Linia 204 Krzywa - Bratkowice - Rzeszów
- Linia 205 Bratkowice - Świlcza - Rzeszów
- Linia 206 Rzeszów - Malawa
- Linia 207 Rzeszów - Zaczernie - Trzebownisko Z-d Ogrod.
- Linia 208 Rzeszów - Pstrągowa
- Linia 209 Rzeszów - Babica
- Linia 210 Rzeszów - Czudec
- Linia 211 Rzeszów - Woliczka
- Linia 212 Rzeszów - Nosówka przez Świlczę
- Linia 213 Rzeszów - Dąbrowa
- Linia 214 Rzeszów - Stobierna
- Linia 215 Kamień - Sokołów - Rzeszów
- Linia 216 Rzeszów - Stobierna - Sokołów - Wólka Niedzwiecka
- Linia 217 Rzeszów - Bratkowice Dąbry
- Linia 218 Wola Zgłobieńska - Nosówka - Rzeszów przez Dębicką
- Linia 219 Wola Zgłobieńska - Boguchwała - Rzeszów
- Linia 221 Rzeszów - Czarna
- Linia 223 Rzeszów - Niechobrz Góra
- Linia 224 Rzeszów - Jasionka
- Linia 225 Rzeszów - Tajęcina
- Linia 228 Nosówka - Racławówka - Rzeszów
- Linia 233 Mogielnica - Rzeszów
- Linia 234 Rzeszów - Stobierna - Medynia Głogowska
- Linia 235 Rzeszów - Zabratówka
- Linia 236 Wola Rafałowska - Rzeszów
- Linia 237 Rzeszów - Chmielnik - Hyżne, Nowa Wieś
- Linia 238 Terliczka - Zabratówka
- Linia 239 Hyżne - Borówki - Chmielnik - Rzeszów
- Linia 247/250 Rzeszów - Tyczyn - Lubenia - Straszydle
- Linia 251 Rzeszów - Boguchwała -Zarzecze - Straszydle
- LINIA 253 Kielanówka - Boguchwała
- Linia 248/260 - Tyczyn - Borek Stary - Futoma
- Linia 301 Rzeszów - Głogów Młp.
- Linia 302 Rzeszów - Głogów Młp. przez Zabajkę i Lipie
- Linia 303/308 Głogów Centrum Przesiadkowe - Wysoka Głogowska
- Linia 230 Olchowa - Będziemyśl - Rzeszów
- Linia 304 Głogów Centrum Przesiadkowe - Budy Głogowskie
- Linia 305 Hucisko - Rzeszów
- Linia 306 Głogów Młp. - Hucisko, Pogwizdów Stary
- Linia 307 Rudna Mała pętla
- Linia 308 Rzeszów - Tajęcina - Wysoka Głogowska
- Linia 309 Rzeszów - Rogoźnica Strefa
- Linia 311 Rzeszów - Wola Raniżowska
- Linia 231 Bystrzyca - Wola Zgłobieńska - Rzeszów
- Linia 312 Hucisko - Głogów - Rogoźnica - Lipie - Rzeszów
- Linia 313 Głogów Młp. Osiedle Słoneczne - Osiedle Niwa - Głogów Młp. Osiedle Słoneczne
- Linia 314 Posuchy - Raniżów - Rzeszów
- Linia 317 Trzebownisko Z-d Ogrodniczy - Rudna Mała - Rzeszów
- Linia 400 Palikówka - Strażów - Krasne
- Linia 401 Krzemienica - Strażów - Rzeszów
- Linia 261 Rzeszów - Błażowa - Kąkolówka
- Linia 246 Cierpisz - Rzeszów
- Linia 402 Krasne Wólka
- Linia 240 Grzegorzówka - Rzeszów
- Linia 232 Bystrzyca - Nosówka - Rzeszów
- Linia 262 Rzeszów -Błażowa - Lecka
- Linia 241 Szklary - Rzeszów
- Linia 242 Chmielnik - Borówki - Hyżne, Nowa Wieś
- BIP
- RODO
- kontakt
- rozkład jazdy
- Linia 108 Rzeszów - Niebylec - Gwoźnica
- Linia 200
- Linia 201 Bratkowice - Rzeszów
- Linia 202 Rzeszów - Medynia Głogowska
- Linia 203 Rzeszów - Lutoryż - Zarzecze
- Linia 204 Krzywa - Bratkowice - Rzeszów
- Linia 205 Bratkowice - Świlcza - Rzeszów
- Linia 206 Rzeszów - Malawa
- Linia 207 Rzeszów - Zaczernie - Trzebownisko Z-d Ogrod.
- Linia 208 Rzeszów - Pstrągowa
- Linia 209 Rzeszów - Babica
- Linia 210 Rzeszów - Czudec
- Linia 211 Rzeszów - Woliczka
- Linia 212 Rzeszów - Nosówka przez Świlczę
- Linia 213 Rzeszów - Dąbrowa
- Linia 214 Rzeszów - Stobierna
- Linia 215 Kamień - Sokołów - Rzeszów
- Linia 216 Rzeszów - Stobierna - Sokołów - Wólka Niedzwiecka
- Linia 217 Rzeszów - Bratkowice Dąbry
- Linia 218 Wola Zgłobieńska - Nosówka - Rzeszów przez Dębicką
- Linia 219 Wola Zgłobieńska - Boguchwała - Rzeszów
- Linia 221 Rzeszów - Czarna
- Linia 223 Rzeszów - Niechobrz Góra
- Linia 224 Rzeszów - Jasionka
- Linia 225 Rzeszów - Tajęcina
- Linia 228 Nosówka - Racławówka - Rzeszów
- Linia 233 Mogielnica - Rzeszów
- Linia 234 Rzeszów - Stobierna - Medynia Głogowska
- Linia 235 Rzeszów - Zabratówka
- Linia 236 Wola Rafałowska - Rzeszów
- Linia 237 Rzeszów - Chmielnik - Hyżne, Nowa Wieś
- Linia 238 Terliczka - Zabratówka
- Linia 239 Hyżne - Borówki - Chmielnik - Rzeszów
- Linia 247/250 Rzeszów - Tyczyn - Lubenia - Straszydle
- Linia 251 Rzeszów - Boguchwała -Zarzecze - Straszydle
- LINIA 253 Kielanówka - Boguchwała
- Linia 248/260 - Tyczyn - Borek Stary - Futoma
- Linia 301 Rzeszów - Głogów Młp.
- Linia 302 Rzeszów - Głogów Młp. przez Zabajkę i Lipie
- Linia 303/308 Głogów Centrum Przesiadkowe - Wysoka Głogowska
- Linia 230 Olchowa - Będziemyśl - Rzeszów
- Linia 304 Głogów Centrum Przesiadkowe - Budy Głogowskie
- Linia 305 Hucisko - Rzeszów
- Linia 306 Głogów Młp. - Hucisko, Pogwizdów Stary
- Linia 307 Rudna Mała pętla
- Linia 308 Rzeszów - Tajęcina - Wysoka Głogowska
- Linia 309 Rzeszów - Rogoźnica Strefa
- Linia 311 Rzeszów - Wola Raniżowska
- Linia 231 Bystrzyca - Wola Zgłobieńska - Rzeszów
- Linia 312 Hucisko - Głogów - Rogoźnica - Lipie - Rzeszów
- Linia 313 Głogów Młp. Osiedle Słoneczne - Osiedle Niwa - Głogów Młp. Osiedle Słoneczne
- Linia 314 Posuchy - Raniżów - Rzeszów
- Linia 317 Trzebownisko Z-d Ogrodniczy - Rudna Mała - Rzeszów
- Linia 400 Palikówka - Strażów - Krasne
- Linia 401 Krzemienica - Strażów - Rzeszów
- Linia 261 Rzeszów - Błażowa - Kąkolówka
- Linia 246 Cierpisz - Rzeszów
- Linia 402 Krasne Wólka
- Linia 240 Grzegorzówka - Rzeszów
- Linia 232 Bystrzyca - Nosówka - Rzeszów
- Linia 262 Rzeszów -Błażowa - Lecka
- Linia 241 Szklary - Rzeszów
- Linia 242 Chmielnik - Borówki - Hyżne, Nowa Wieś
Trasy przejazdu
- Wszelkie prawa zastrzeżone